• Akredytowana publiczna placówka doskonalenia nauczycieli prowadzona przez Województwo Lubuskie

95 721-61-10 wom@womgorz.edu.pl

START_ZO_24.01.2026-scaled (1)
Studia podyplomowe - Zarządzanie Oświatą

W sobotę 24 stycznia 2026 r. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim odbył się I zjazd inaugurujący studia podyplomowe „Zarządzanie Oświatą”.

Z radością informujemy, że w zajęciach uczestniczyło 15 osób – 100% zakwalifikowanych słuchaczy.

Spotkanie organizacyjne poprzedzające zajęcia zgromadziło przedstawicieli organizatora i realizatora studiów:

  • z ramienia organizatora: Dyrektor WOM Elżbieta Rostkowska oraz Kierownik Pracowni Zarządzania Oświatą Marek Piechowiak, 
  • z ramienia realizatora: Dziekan Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża dr hab. Magdalena Byczkowska oraz Justyna Szylar z sekretariatu Dziekanatu Wydziału Ekonomicznego.
     

Studia są organizowane przez WOM w Gorzowie Wielkopolskim, a realizowane przez Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Udział słuchaczy jest bezpłatny w ramach projektu „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości.”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i świetny start, przed nami pracowity, ale bardzo obiecujący czas!

Kontakt organizacyjny: Marek Piechowiak – marek.piechowiak@womgorz.edu.pl, tel. (95) 721-61-22

Nasi Partnerzy

Twoje doświadczenia na tej stronie będą lepsze, jeśli zezwolisz na pliki cookie Polityka plików cookie